Aplikacja Monese jest podobna do Revolut. Obie firmy nadzorowane są przez FCA, angielski odpowiednik rodzimej Komisji Nadzoru Finasowego.

Aby otrzymać bonus 10 funtów (możesz wybrać walutę konta euro, ale brytyjska waluta wyżej stoi) należy zarejestrować się w Monese, dokonać weryfikacji poprzez zdjęcie dokumentu (może być prawo jazdy), nagrać krótki film (w aplikacji), dokonać zasilenia minimum 10 funtów, zamówić kartę fizyczną, a następnie kartą wirtualną dokonać dowolnego zakupu (np. doładować Revolut).

Oto szczegółowa instrukcja:

  1. Zainstaluj Monese (ocena 4.4/5) poprzez link:

https://monese.app.link/lJAp1zTem3?invite=EWELI534

Monese bonus

2. Wybierz język i rozpocznij rejestrację (akceptacje, zezwolenia).

3. Zarejestruj się podając kod EWELI534 oraz adres mailowy i kraj zamieszkania.

4. Utwórz pięciocyfrowy kod dostępu, którym będziesz logował się do Monese.

5. Zweryfikuj numer telefonu (kod w wiadomości).

6. Wybierz walutę główną rachunku. Ze względu na wyższy kurs, względem złotego polecamy funta brytyjskiego (GBP). Otrzymasz darmowe brytyjski rachunek bieżący. Ewentualnie europejskie konto IBAN jeśli wybierzesz euro.

7.Wpisz adres zamieszkania.

8. Wybierz dokumenty do weryfikacji. My polecamy prawo jazdy, ale można się zweryfikować również za pomocą paszportu lub dowodu osobistego. W aplikacji wykonaj zdjęcia.

9. Weryfikacja selfie polega na nagraniu w aplikacji kilkunastosekundowego filmiku, w którym mówimy na głos 3 cyfry, które ukażą się nam na telefonie oraz obracamy głowę w bok.

10. Wybierz darmowy pakiet Simple za 0 GBP miesięcznie.

11. Doładuj Monese kwotą 11 GBP (natychmiastowo kartą, bez prowizji).

12. Zamów kartę fizyczną Mastercard (koszt 4.95 GBP). Czas oczekiwania to dwa tygodnie.

13. Utwórz darmową kartę wirtualną i dokonaj pierwszej transakcji (np. przelew na swoje kont Revolut, zakup na Allegro, doładowanie konta). Nie ma możliwości utworzenie karty wirtualnej, bez zamówienia karty fizycznej. Kartę wirtualną można dodać do Google Pay, ale konieczna jest weryfikacja telefoniczna.

14. Do 48 godzin (ale zazwyczaj po około dwunastu godzinach) otrzymasz 10 GBP do Twojej dyspozycji.

15. Po otrzymaniu dziesięciu funtów napisz do nas na adres kontakt@refback.pl wpisując w tytule Monese, a w treści podając imię i pierwszą literę nazwiska. Otrzymasz od nas 25 zł na Paypay, Revolut lub konto bankowe (podaj odpowiednie dane).

Podsumowując za wykonanie całej akcji na koncie Monese zostanie 5.05 GBP plus od nas otrzymasz 25 PLN.

Ale to nie wszystko!

Dodatkowo możesz zarobić kolejne 15 GBP, po dokonaniu transakcji kartą Monese na kwotę 500 GBP (przelew międzynarodowy też jest zaliczany). Jeżeli tego dokonasz to zgłoś się do nas. Podzielimy się naszą prowizją z Tobą i otrzymasz dodatkowo 40 zł!

Dodaj komentarz